fbpx

Jeśli potrafisz liczyć na japońskim sorobanie, nie może zabraknąć Ciebie na III Ogólnopolskim Turnieju ARYTMETYKI MENTALNEJ. Zapraszamy szkoły Arytmetyki Mentlanej z całej Polski oraz niezależnych rachmistrzów do walki o tytuł MISTRZA SOROBANU.

Turniej odbędzie się w tym roku w magicznym i prawdziwie japońskim miejscu, czyli w Europejskim Centrum Budo DOJO Stara Wieś.

Podczas turnieju przeprowadzimy 3 niezależne konkursy: Mistrz Sorobanu, Mistrz Flash Ansan, Mistrz Neuromatematyki. Do każdego konkursu można zgłosić się oddzielnie.

Dla zwycięzców wyjątkowo atrakcyjne nagrody główne, ale żaden uczestnik nie wyjdzie z pustymi rękami!

MISTRZ SOROBANU

Konkurs skierowany jest do osób, które potrafią liczyć na japońskim sorobanie.

Uczestnicy powinni znać wszystkie strategie dodawania i odejmowania w kategorii JUNIORS oraz strategie mnożenia w kategorii TEENS.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem, harmonogramem oraz zarejestrować się pod linkiem poniżej.

MISTRZ FLASH ANSAN

Konkurs jest przeznaczony dla osób, które potrafią dodawać liczby jedno w pamięci w postaci ciągów liczbowych w szybkim tempie.

W konkursie mogą wziąc udział wszyscy, nie tylko osoby, które znają japońskie techniki liczenia na sorobanie.

Zapraszamy do konkursu wytrawnych rachmistrzów.

MISTRZ NEUROMATEMATYKI

Konkurs jest skierowany do wszystkich którzy potrafią mnożyć w pamięci liczby wielocyfrowe przez wielocyfrowe. Technika liczenia jest dowolna.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem, harmonogramem oraz zarejestrować się pod linkiem poniżej.

PRZEBIEG IMREZY

Podczas wydarzenia przygotowaliśmy sporo atrakcji dla uczestników turnieju i ich rodzin. Zapoznaj się z harmonogramem imprezy.

REJESTRACJA

Aby wziąć udział w imprezie uczestnicy wnoszą opłatę startową dla każdego członka rodziny do dnia 31.05.2020R. Z opłaty zwolnione są dzieci do lat 3.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie muszą dokonać odpowiednio dodatkowej  rejestracji, ale  nie ponoszą już dodatkowych opłat.

Na terenie Dojo nie ma sklepów, barów ani restauracji. Można wykupić obiad wyłącznie przez rejestrację online lub zabrać ze sobą zestaw piknikowy.”

PIKNIK RODZINNY W DOJO STARA WIEŚ

Dla Bila Gatesa jedynym ratunkiem u progu bankructwa była pewna tajna formuła chemiczna.

Jeśli chcesz poznać tajemnice tej formuły zapraszamy na Piknik Rodzinny do Dojo Stara Wieś

NAGRODY CZEKAJĄ NA ZWYCIĘZCÓW