fbpx

CAŁODNIOWE WARSZTATY

PÓŁKOLONIE

Z SUPERMINDS

 Zapraszamy na całodniowe warsztaty naukowo-sportowe dla dzieci w wieku 6-11 lat. Gwarantujemy świetną zabawę, dużo sportu, nauka na klockach LEGO, ROBOTYKA, gry terenowe, turnieje sportow i eksperymenty naukowe z Szalonym Naukowcem.

CO JEST WLICZONE W CENĘ?

❗ Opieka nad dziećmi w godzinach 7.30-16.30

❗ Pełne wyżywienie ( śniadanie, obiad, podwieczorek)

❗ Warsztaty  w formie eksperymentów

❗ Warsztaty LEGO

❗ Warsztaty Robotyki

❗ Gry terenowe i sportowe

❗ Opieka wykwalifikowanych opiekunów

MIEJSCE

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tuszynie Lesie.

INFOMACJE

Zapisy
daria@convers.edu.pl
lub wszystkie sekretariaty CONVERS I SUPERMINDS

 

CENA

489zł / turnus
439zł / turnus dla klientów CONVERS i SUPERMINDS ACADEMY

5% rabatu przy wykupie powyżej 1 turnusu

TERMIN

Turnusy
I turnus 6.-10.07      ZAPISUJĘ SIĘ
II turnus 13-17.07    ZAPISUJĘ SIĘ
III turnus 20-24.07 ZAPISUJĘ SIĘ 

“Mój syn nie chciał wracać do domu i nie mógł doczekać się kolejna dnia. Polecam, świetne zajęcia dla dzieci” Marta Sokolnik

mama 9-letniego Antka

Polecam warsztaty w ferie wszystkim dzieciom i rodzicom. Naprawdę bardzo fajnie i pożytecznie spędzony czas. Dzieci zachwycone! Aleksandra Dwornik

mam 6-letniego Bartka

UWAGA!

Zgonie z rozporządzeniem sanitarnymi informujemy, że:

1. Uczestnicy muszą być zdrowi, co poświadczają rodzice dziecka w pisemnym oświadczeniu o braku u uczestnika wypoczynku infekcji oraz objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
2. Uczestnicy muszą potwierdzić pisemne, że uczestnicy i osoby z najbliższego otoczenia nie zamieszkiwały z osobą przebywającą na kwarantannie i nie miały kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie w okresie 14 dni przez rozpoczęciem wypoczynku, co stwierdza się na podstawie oświadczenia rodziców dziecka, prawnych opiekunów lub pełnoletniego uczestnika wypoczynku.
3. Uczestnicy muszą być przygotowani do stosowania się do wytycznych i regulaminów uczestnictwa związanych z zachowaniem dystansu społecznego (co najmniej 2 m) oraz przestrzeganiem wzmożonych zasad higieny.
4. Osoby odprowadzające dziecko na zbiórkę lub do obiektu są zdrowe, nie mają objawów infekcji lub choroby zakaźnej, nie zamieszkiwały z osobą przebywającą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych w okresie 14 dni przed rozpoczęciem wypoczynku.
5. Jeżeli dziecko choruje na chorobę przewlekłą, mogącą narazić je na cięższy przebieg zakażenia, rodzic/prawny opiekun, ma obowiązek poinformować organizatora o tym fakcie na etapie zgłaszania udziału w wypoczynku w karcie kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku. To samo dotyczy pełnoletniego uczestnika wypoczynku. W przypadku występowania u uczestnika chorób przewlekłych konieczne jest dostarczenie opinii lekarskiej o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w wypoczynku.
6. Należy zaopatrzyć uczestnika wypoczynku w indywidualne osłony nosa i ust do użycia podczas pobytu na wypoczynku. (maseczka)

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ, NAPISZ DO NAS!