fbpx

SUPERMINDS ACADEMY

ZAPISZ SIĘ NA NOWY ROK SZKOLNY
nbjhjhjhg

gfgfgf

ZAPISZ SIĘ

„Sukces nie przychodzi od razu, ale jest na pewno spektakularny. Dzieci, które ćwiczą regularnie stają się ludzkimi kalkulatorami”, tata 6-letniego Jasia.

NASZE KURSY
SUPERMINDS  kids
5 – 6 lat
SUPERMINDS juniors
7-9 LAT
SUPERmindS teens
10-13 lat

SUPERMINDS  trener

dorośli

STRATEGIA

Dajemy naszym kursantom receptę na osiągnięcie ponadprzeciętnych umiejętności szybkiego liczenia. Jest to szereg prostych  technik w oparciu o metodologię stosowaną w szkołach japońskich.

TRENING

Strategia nie wystarczy do osiągnięcia sukcesu. Każdą umiejętność należy wytrenować. Aby osiągnąć poziom mistrzowski konieczne jest regularne ćwiczenie, 5 minut dziennie.

NIESAMOWITE EFEKTY

Sukces nie jest od razu, ale jest na pewno spektakularny. Dzieci, ktore regularnie ćwiczą stają się `ludzkimi kalkulatorami` , niezależnie od predyspozycji lub trudności w uczeniu się

CZY MASZ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE 70% ZAWODÓW, DO KTÓRYCH UCZĄ SIĘ DZIŚ DZIECI NIE ZOSTAŁA JESZCZE WYMYŚLONA?

CZY MASZ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE 70% ZAWODÓW, DO KTÓRYCH UCZĄ SIĘ DZIŚ DZIECI NIE ZOSTAŁA JESZCZE WYMYŚLONA?
DO JAKIEGO ŚWIATA PRZYGOTOWUJESZ SWOJE DZIECKO?
Jako rozsądny rodzic powinieneś zadać sobie pytanie jakie umiejętności będą potrzebne za 10-15 lat, w świecie mocno technologicznym, w którym powstaną zupełnie nowe profesje, a obecne zostaną w większości wyparte. Już dziś jesteśmy w stanie potwierdzić, że pewne kompetencje będą najcenniejsze, są to umiejętność logicznego myślenia, analizy, budowania strategii, kreatywność, wielojęzyczność i inteligencja interpersonalna. Dlatego powstała Akademia Superminds, z myślą o pokoleniu przyszłości. Naszą misją jest wyposażenie dzieci w takie kompetencje, które pozwolą im zarządzać przyszłym światem. Nasi absolwenci to ludzie niezależni z mocnym systemem wartości, świadomi swoich talentów i pełni optymizmu, jednym słowem to przyszli LIDERZY

500 231 848

 

bydgoszczfordon@superminds.pl

 

Akademia Superminds Bydgoszcz

ul. Tomasza Golloba 2c

MASZ PYTANIA?
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Rozwiejemy Twoje wątpliwości w ciągu 24 godzin!