WAKACJE 2020

Półkolonie letnie, obozy do Londynu, obozy i kursy językowe wANGLII z native speaker`ami!

Półkolonie Letnie

    Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat na półkolonie letnie   do Tuszyna Lasu.

Gry i zabawy terenowe, sportowe,

Warsztaty z native speaker`ami.  , 

Zajęcia z LEGO oraz programowania Scratch. 

 Eksperymenty naukowe oraz dzień Minecraft. 

 

LONDYN z Native Speaker`ami

    Zrealizuj swoje marzenia! Sprawdź najnowsze trendy w modzie. Zagraj w filmie. Stwórz fotostory. Naucz się grać w krykieta. Zobacz, gdzie i jak mieszkają celebryci. Wszystko w towarzystwie międzynarodowej kadry native speakerów. Nie w klasach – wszędzie tam, gdzie toczy się londyńskie życie!

 

ANGLIA śladami Harry`ego Pottera.

  Przenieś się do świata Czarodziei i Mugoli! Odwiedź Warner Bros. Studio będące scenerią filmów o przygodach Harry’ego Pottera, zobacz zaczarowane zakamarki Londynu i Oxfordu, wybierz się na ciekawe spacery śladami ulubionych bohaterów, zajrzyj do sklepu z różdżkami w Brighton i przekonaj się jakie tajemnice skrywają londyńskie muzea. Daj się zaczarować!

 

Kurs językowy w LONDYNIE.

Marzysz  o poznaniu Londynu, chwili rozrywki, a dodatkowo chciałbyś podszkolić swoje umiejętności językowe na zajęciach z naive speaker`ami? Zdecyduj się na kurs w LONDYNIE! Ciekawe zajęcia językowe i bogaty program zwiedzania, a także wspólna integracja. 

 

Obóz krajowy NATIVESWORLD

NativesWorld to obozy językowe dla dzieci i młodzieży z native speakerami języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego w topowych lokalizacjach na terenie Polski.

 

MASZ PYTANIA, NAPISZ DO NAS

biuro@supermindsacademy.com