PREMIERA

GRY SUPERMINDS

Łódzki Pan i Formuła na Geniusza to fantastyczna gra planszowa dla całej rodziny, która jest ekscytującym treningiem mentalnym. 

 

 

„Pewien multimiliarder i prezes pewnej firmy Gil Bates stanął u progu bankructwa. Złe decyzje złych doradców i kryzys ekonomiczny doprowadziły go do skrajnej sytuacji finansowej.

Jego ostatnią nadzieją jest tajna Formuła na Geniusza, która zamienia ludzi w ponadprzeciętnie inteligentnych z umiejętnościami  liczenia w tempie szybszym od kalkulatora. Będąc w posiadaniu Formuły prezes mógłby zarobić fortunę. Jednak jej sprytna wynalazca szalona profesor Nora Bernstein zdecydowała, że odda ją temu, kto wygra grę wykazując się najbystrzejszym umysłem i najlepszymi decyzjami finansowymi w naukowym mieście Łódź.”

 

Inteligencja Finansowa

W trakcie gry uczestnicy kupują i sprzedają nieruchomości łódzkie, muszą podejmować decyzje finansowe w oparciu o sytuacje na rynku, która jest sprzyjająca lub niekorzystna. 

Misja

 Trening Mentalny

Podczas gry poznasz japońskie techniki szybkiego mnożenia i będziesz w stanie policzyć szybciej od kalkulatora. Poczujesz się GENIUSZEM MATEMATYCZNYM

Geniusz

BOHATEROWIE

Wybierz jednego japońskiego bohatera, którym chcesz się stać na czas gry. Soroban Master, Neuromath Master, English Master, Flash Ansan Master. Każdy z bohaterów ma tajną moc.

UMIEJĘTNOŚCI

Podczas gry zdobędziesz umiejetności bardzo szybkiego liczenia. Bedziesz w stanie wykonać w pamięci takie działania jak 11 x 786, 64812 x 5, 25 x 32, 75 x 75, i inne. 

Ponadto nauczysz się japońskiej hiragany oraz liczyć na japońskim liczydle soroban. 

Poznasz też kilka math hacków, dzięki którym z łatwością pokonasz zmory matematyczne

ZASADY GRY

Gra przypomina znany Monopoly. Uczestnicy poruszają się pionkami po mieście Łódź, poznając ciekawe miejsca i ich historię. W trakcie podróży decydują jaką nieruchomość zakupić, dostają wypłatę i wykonują zadania. 

JĘZYKI

Gra jest w języko polskim i angielskiem oraz zawiera dodatkową wkładkę w języku japońskim.

Japoński Soroban

Podczas gry poznasz tajniki liczenia na japońskim Sorobanie, dzieki któremu ludzie dochodzą do ponadpzecietnych umiejętności szybkiego liczenia. 

Wiedza

MASZ PYTANIA?

Napisz do nas

CENA 149zł

+ koszt wysyłki lub możliwy odbiór w dowolnym punkcie Akademii Superminds

Termin wysyłki do 14 dni

Gra jest obecnie w druku, wszystkie wysyłki będą realizowane między 14-17 grudnia. Spokojnie na gwiazdkę zdąrzymy.