oferta dla franczyzobiorców

Take your business to the next level

Jesteśmy Akredytowanym Centrum Związku Sorobanu w Japonii, Instytucją Certyfikującą umiejętności ARYTMETYKI MENTALNEJ według metodologii Ishido Shiki. Oprócz tego nauczamy NEUROMATEMATYKI, dzięki której każdy uczeń osiąga genialne umiejętności szybkiego liczenia w pamięci, mnożąc szybciej niż kalkulator, nauczamy matematyki LEGO® Education oraz CLIL Science i CLIL Business, czyli przedmiotów ścisłych w jezyku angielskim a także zachowań rynkowych w biznesie. Dołącz do nas i otwórz Akademię w swoim mieście. 

Nasza Misja

Przygotowujemy młode pokolenie na wyzwania przyszłego, mocno technologicznego świata wyposażając je w kompetencje przyszłości, czyli rozwijając umiejętności logiczno-analitycznego myślenia, strategicznego myślenia, kompetencje matematyczno-językowe oraz zachowania społeczne i rynkowe. Dajemy im wiedzę ekonomiczną, naukową i językową. Jednak przede wszystkim, wyposażamy je w najpotężniejszą i ponadczasową broń, BŁYSKOTLIWY UMYSŁ.

NASZ PROGRAM

Nasze narzędzia

Aby skutecznie realizować naszą misję stworzyliśmy unikatowy program we współpracy z największymi specjalistami Arytmetyki Mentalnej w Japonii oraz profesjonalistami z obszarów biznesu, przedmiotów ścisłych i językow obcych. Stworzylismy wielomodułowy program w oparciu o metodologie CLIL i japońskie strategie nauczania. Podczas jednej 120 minutowej lekcji realizujemy następujące moduły:

1. ARYTMETYKA MENTALNA   

Zobacz film  

2. NEUROMATEMATYKA / MATEMATYKA  LEGO® Education  

Zobacz film

3. CLIL SCIENCE / CLIL BUSINESS 

 Zobacz galerię

NASZE SUKCESY

Najlepszy Start Up 2018

I miejsce w ogólnopolskim konkursie PLAN NA START na Uczelni Łazarski. Do konkursu przystąpiło pona 200 firm lecz to nasz projekt zwyciężył jako najlepiej przygotowany biznes oraz innowacyjny pomysł. 

Zobacz wywiad z dziekanem uczelni ASBIRO

Prasa o nas

Nasz progam wzbudza zainteresowanie zarówno polskiej jak i japońskiej prasy.

GAZETA WYBORCZA          ONET.PL             LIFE IN Lodzkie    GAZETA JAPOŃSKA  

Pierwsze w Polsce Japońskie Egzaminy KYU

Po raz pierwszy w Polsce przeprowadziliśmy japońskie egzaminy KYU 9. 15 Polaków w wieku 9-13 lat musiało w ciągu 10 minut mnożyć, dodawać i odejmować długie ciągi liczbowe.

Zobacz film

Międzynarodowa Konferencja Neuronauka w Matematyce

W pażdzierniku tego roku gościliśmy reprezentantów Związku Sorobanu z Japonii oraz samego mistrza Kennichi Ishido. Z tej okazji zorganizowaliśmy Konferencję oraz Wielki Turniej Mistrza Sorobanu

Zobacz film

Co dostajesz w ramach licencji?

– Kurs dla kadry na Trenera Arytmetyki Mentalnej

– Kurs dla kadry dla Trenera Neuromatematyki oraz CLIL

– Kurs dla kadry Matematyka LEGO® Education 

– Gotowe scenariusze zajęć na każdy moduł

– Egzamin + Certyfikacja Opiekuna Arytmetyki Mentalnej

– Stała opieka metodyczna oraz personalny Trener-opiekun.

– stały dostęp do platformy dla Trenerów online

– stały dostęp do kursu Arytmetyki Mentalnej i Neuromatematyki online

– podręczniki i manuale dla nauczycieli w wersji online

– platforma do zarządzania szkołą 

– mobilna aplikacja z językiem angielskim i japońskim dla kursantów 

Jest to unikatowy system motywacyjny, w postaci platformy, który zawiera testy online dla kursantów oraz uczy ich zachowań rynkowych.

W świecie Superminds kursanci dokonaują transakcji posługując się walutą Supercoins, którą zarabiają podczas zajęć oraz wykonując testy online.

– Patronat Związku Sorobanu z Japonii i grupy Ishido-Shiki

– Pełen branding – pakiet marketingowy, księga znaków

– Szkolenie z przygotowywania samodzielnie grafiki i obsługi portali społecznościowych

– Strona internetowa Supermindsacademy

– Kampania ogólnopolska ( od 2 roku)

– szkolenie dla właścicieli / managera

– spersonalizowany business plan dla twojej firmy

– stałe wsparcie eksperta w obszarze biznesu

– pomoc w budowaniu modelu sprzedażowego

– platforma do zarządzania szkołą

 

Meet The Hosts

Pomysłodawczyni i założycielka projektu Superminds, główny metodyk oraz jedna z dwóch Polaków- certyfikowany Trener Japońskiej Arytmetyki Mentalnej na poziomie KYU 3. Tym samym posiadająca uprawnienia do certyfikowania trenerów w całej Polsce z ramienia Związku Sorobanu w Japonii. W Akademii odpowiada za obszar metodyczny, będzie czuwać aby twoi trenerzy czuli się zaopiekowani i swobodnie wprowadzali metodologię Superminds.

Doświadczony i wykwalifikowany człowiek biznesu najwyższego szczebla zarządzania. Przez wiele lat zarządzał sieciową korporacją, dziś w Akademii pomaga budować spersonalizowane businessplany franczyzobiorcom.            Jest dla niech wsparciem i mentorem w obszarze finansowo- operacyjnym i struktury organizacyjnej. Mariusz przygotuje dla ciebie plan finansowy i będzie ci pomagać w zarządzaniu twoim biznesem przez okres całej naszej współpracy.

JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NAPISZ DO NAS

2 + 9 =